Pompa z plastikową obudową do czystej wody FSPXXX32C
Wyślij zapytanie
Opis produktu
FLUENTPOWER®jest producentem plastikowej obudowy pompy do czystej wody FSPXXX32C i specjalizuje się w produkcji i rozwoju pomp do wody użytkowej.Plastikowa obudowa pompy do czystej wody FSPXXX32C oferuje różne moce od 400W do 1100W. Dzięki temu jest w stanie sprostać codziennym potrzebom wszelkiego rodzaju scenariuszy przesyłu wody - czy to ze zbiorników wodnych, basenów, czy nawet zalanych piwnic. FSPXXX32C został zaprojektowany z pojedynczym prostym uchwytem u góry, co ułatwia przenoszenie pompy. Obudowa wykonana jest z tworzywa termoplastycznego, aby sprostać potrzebom niestandardowych kolorów. Stopień wodoodporności IPX8 jest osiągany dzięki drobiazgowej konstrukcji uszczelnienia mechanicznego i można go dodatkowo ulepszyć do struktury uszczelnienia komory. Standardowo pompę można podłączyć do węży o średnicy 25mm (1’â) lub 32mm(1-1/4’â) i jeszcze więcej opcji w połączeniu z G1ââ wątek. Dzięki temu jest wystarczająco mocny i trwały, aby rozwiązać codzienne problemy z podlewaniem.
Pompa z plastikową obudową do czystej wody FSPXXX32C Parametr (specyfikacja)
FSPXXX32C 400W 230V/50Hz 7000L/H 6,5 mln 7M 5mm